Vážení zákazníci, ve dnech 22.-28. 8. 2022 bude kamenná prodejna antikvariátu v Poděbradech z důvodu dovolené uzavřena. Objednávky přijaté v těchto dnech budeme vyřizovat se zpožděním. Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto, váš Antikvariát Poděbrady

Předvánoční víkendová otevírací doba

Blíží se konec listopadu a s ním první adventní neděle. Ve vzduchu jsou cítit Vánoce, výlohy zaplavuje vánoční výzdoba a nejspíš už začínáte stejně jako my vybírat první dárky pod stromeček.

papir_andel_600px

Víme, že adventní čas bývá často nabitý a plný spěchu, proto jsme se rozhodli v prosinci prodloužit otevírací dobu kamenné prodejny v Poděbradech a nabídnout vám více času na prohlížení, listování a výběr knížek, které by mohly potěšit vás nebo vaše blízké pod vánočním stromečkem. Přijďte si vybrat čtení vedle standardní otevírací doby také během všech předvánočních sobot a na zlatou neděli:

sobota 27. 11.  9-13 hod.
sobota  4. 12.   9-13 hod.
sobota 11. 12.  9-13 hod.
sobota 18. 12.  9-13 hod.
neděle 19. 12.  9-13 hod.
pátek   24. 12.  zavřeno

Proč se k nám vypravit právě o víkendu? 

  • máme více času se vám věnovat a rádi vám pomůžeme vybrat tu pravou knížku
  • můžete si prohlédnout co máme nového a zalistovat knížkami, které vás zaujaly v e-shopu (stačí si knihy nejpozději do čtvrtečního večera objednat on-line a zvolit jako způsob dopravy Osobní odběr, my vám knihy na víkend nachystáme)
  • jsme blízko a při cestě do města, z náměstí je to k nám 300 metrů pěšky a ještě o kousek blíž když půjdete z Labského nábřeží směrem k vinotéce U Vrby

Užijte si první adventní dni a těšíme se na viděnou :)

Pavlína & Antikvariát Poděbrady