Doprava a platba

způsoby DOPRAVy PO ČR

  

DOPRAVCE
CENA
DOBÍRKA
Česká pošta - Balík do ruky
115 Kč 40 Kč
Česká pošta - Balík na poštu
100 Kč 40 Kč
Česká pošta - Balík do Balíkovny 75 Kč 0 Kč
Zásilkovna 75 Kč 20 Kč
Zásilkovna - Doručení na adresu 105 Kč 20 Kč
Osobní odběr 0 Kč
Rozvoz po Poděbradech 0 Kč
Zaslání dárkového poukazu e-mailem 0 Kč

Při nákupu nad 1500 Kč platí doprava po ČR zdarma!

 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ

Osobní vyzvednutí je možné od pondělí do pátku mezi 9:00-12:00 a 13:00-17:00 v kamenné prodejně v Poděbradech. Před osobním vyzvednutím vždy vyčkejte na informační e-mail s potvrzením, že je vaše objednávka připravena k odběru. Objednávka bude následně připravena k vyzvednutí na vaše jméno po dobu 7 dnů.
V kamenné prodejně můžete platit hotově nebo kartou.

 

rozvoz po poděbradech

Objednávku dovezeme po Poděbradech a blízkém okolí do 10 km zdarma, na termínu předání se s vámi domluvíme individuálně. Knihy můžete zaplatit v hotovosti při převzetí nebo zaplatit objednávku předem převodem na účet, online bankovním převodem nebo zaplatit online platební kartou.

 

Doprava na slovensko

DOPRAVCE CENA DOBÍRKA
Česká pošta - Balík do ruky 9 na dobírku nezasíláme
Packeta.sk - doručení na výdejní místo 1
Packeta.sk - doručení na adresu 6 1

 

Doprava do ZAHRANIČÍ

Objednávky zasíláme podle vašeho přání do celého světa. V současné době můžete v objednávkovém formuláři zvolit doručení do Austrálie, Belgie, Francie, Chorvatska, Irska, Itálie, Izraele, Japonska, Kanady, Lichtenštejnska, Litvy, Lotyšska, Maďarska, Mexika, Německa, Nizozemí, Polska, Portugalska, Rakouska, Slovenska, Slovinska, Spojených států amerických, Španělska a Švýcarska. Chcete knihu doručit do jiné země? Napište nám na info@antikvariatpodebrady.cz.

Zemi doručení zvolíte v Košíku ve druhém kroku objednávky (záložka s názvem 2. Doprava a platba), poté uvidíte nabídku dopravců a ceny poštovného. Cena poštovného se řídí podle tarifů České pošty (respektive dalších dopravců) a platí pro zásilky s váhou do 1 kg. U těžších zásilek může být cena poštovného vyšší (pokud se cena poštovného zvýší, budeme vás o ní informovat e-mailem).

V současné době bohužel nezasíláme zásilky do Velké Británie. Vzhledem k vážné situaci na Ukrajině až do odvolání zastavujeme zasílání zásilek do Ukrajiny a Ruska. Děkujeme za pochopení!

All important information on how to shop, shipping and payment abroad and book prices in euros can be found on our English website.

 

zPŮSOBY PLATBY

DOBÍRKA

Cenu zaplatíte při převzetí zboží od poštovního či kurýrního doručovatele. Při tomto způsobu platby účtujeme k ceně objednávky poplatek za dobírku v závislosti na dopravci:

  • 40 Kč (včetně DPH) u dopravce Česká pošta
  • 20 Kč (včetně DPH) na pobočkách Balíkovny a Zásilkovny

BANKOVNÍ PŘEVOD

Klasický bankovní převod, kdy provedete platbu ze svého internetového bankovnictví na náš účet u FIO BANKA. Na rozdíl od online bankovního převodu musíte veškeré potřebné údaje vyplnit ručně (název a číslo účtu příjemce, cena objednávky, variabilní symbol). Objednávku expedujeme po připsání peněz na náš účet, nejpozději do druhého dne od přijetí platby.

ONLINE BANKOVNÍ PŘEVOD

Platba prostřednictvím internetového bankovnictví pomocí tzv. bankovního tlačítka (platba na jedno kliknutí s předvyplněným bankovním příkazem). Platbu zrychleným bankovním převodem můžete využít u České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, Poštovní spořitelny, mBank a Fio banky. Na Slovensku je online bankovní převod možný pro banky Slovenská spořiteľňa, Tatra banka a VÚB Banka. Velké množství bankovních tlačítek lze využít při platbě z polských bank.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob platby online. Online platba kartou prostřednictvím platební brány ComGate Payments, a.s. umožňuje přijímat následující typy karet: Mastercard, Maestro, VISA, VISA Electron, Diners Club a Apple Pay. Po potvrzení objednávky budete přesměrování do rozhraní on-line platební brány Comgate, kam zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód (tři čísla, která najdete u podpisového proužku na zadné straně karty). Po schválení platby budete okamžitě informování e-mailem a objednávku budeme expedovat nejpozději do druhého dne od přijetí platby.

 

KONTAKTNÍ ÚDAJE NA SPOLEČNOST COMGATE PAYMENTS, A.S.

Online platby pro nás zajišťuje společnost ComGate Payments, a.s. Pro případné reklamace nebo dotazy k platbám se prosím obraťte přímo na:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267