Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude v pátek 21. 1. 2022 náš antikvariát otevřen pouze do 12:00. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení!

Doprava a platba

DOPRAVA PO ČR

 

Objednávky po České republice zasíláme prostřednictvím České pošty, kurýra DPD a také do výdejních míst DPD Pickup a Zásilkovny. Objednávku si můžete vyzvednout také osobně v naší kamenné prodejně v Poděbradech.

Platba převodem na účet je zdarma, dobírka je u všech dopravců zpoplatněna částkou 40 Kč včetně DPH. V případě platby dobírkou se snažíme odeslat objednávky do druhého dne od přijetí objednávky (objednávky přijaté do 9:00 odesíláme tentýž den). Objednávky placené předplatbou na bankovní účet se snažíme odeslat do druhého dne od přijetí platby. 

Při nákupu nad 1500 Kč platí doprava po ČR zdarma!

přehled dopravců a cen

Tabulka slouží pro rychlou orientaci v našich možnostech dopravy zboží. Podrobnější informace o způsobech doručení a jejich podmínkách naleznete níže.

DOPRAVCE PLATBA PŘEVODEM
DOBÍRKA
Česká pošta - Balík do ruky
110 Kč 150 Kč
Česká pošta - Balík na poštu
95 Kč 135 Kč
Česká pošta - Balík do Balíkovny 70 Kč 90 Kč
Zásilkovna 75 Kč 95 Kč
DPD Private 115 Kč 155 Kč
Osobní odběr Zdarma Zdarma
     
DOPRAVA NA SLOVENSKO
   
Česká pošta 9 na dobírku nezasíláme
Zásielkovňa.sk

 

POSTA_DO_RUKY   Česká pošta - balík do ruky

Doručení zásilky na adresu přímo k vám domů nebo do práce. Pošta vás bude o doručení zásilky informovat pomocí SMS nebo e-mailu, balík můžete průběžně sledovat a případně změnit čas i způsob doručení. V případě uložení zásilky na poště stačí předložit kód pro vyzvednutí, který vám pošta zašle v SMS nebo e-mailovém avízu o uložení, takže zásilku může vyzvednout i třetí osoba. Garantované dodání do 2. dne.

předplatbou na bankovní účet za 110 Kč

dobírkou za 150 Kč

 

POSTA_BALIK    Česká pošta - balík na poštu

Zásilku si vyzvednete na poště, kterou si sami vyberete v objednávkovém formuláři. Pošta vás bude o doručení zásilky informovat pomocí SMS nebo e-mailu, balík můžete průběžně sledovat a na jeho vyzvednutí budete mít lhůtu 7 dní (v případně potřeby můžete prodloužit na 15 dní). K vyzvednutí není potřeba prokazovat totožnost, stačí předložit kód pro vyzvednutí, který vám pošta zašle v SMS nebo e-mailovém avízu o uložení, takže zásilku může vyzvednout i třetí osoba.

převodem na bankovní účet za 95 Kč

dobírkou za 135 Kč

 

ZASILKOVNA   Zásilkovna

Zásilku si vyzvednete ve výdejním místě, které si sami vyberete v objednávkovém formuláři. Zásilkovna vás bude o doručení zásilky informovat pomocí SMS a e-mailu, cestu balíku můžete průběžně sledovat a na jeho vyzvednutí budete mít lhůtu 7 dní (v případně potřeby můžete prodloužit na 21 dní). K vyzvednutí stačí pouze předložit kód, který vám Zásilkovna zašle v SMS nebo e-mailovém avízu o uložení, takže zásilku může vyzvednout i třetí osoba.

převodem na bankovní účet za 75 Kč

dobírkou za 95 Kč

 

DPD_PRIVATE   DPD Private

Doručení zásilky na adresu přímo k vám domů
nebo do práce. Kurýr vás bude o doručení zásilky informovat pomocí SMS nebo e-mailu a v den doručení ještě upřesní hodinové rozmezí, ve kterém vám zásilku doručí. Ve webové aplikaci můžete změnit čas a adresu doručení, případně doručení odložit o více než 10 dní. V případě, že se s kurýrem napoprvé minete, bude mít kurýr ještě 2 šance balík doručit.  

převodem na bankovní účet za 110 Kč

dobírkou 140 Kč

 

 

OSOBNI_ODBER    Osobní odběr v Poděbradech

Osobní odběr je možný od pondělí do pátku mezi 9:00-12:00 a 13:00-17:00 v kamenné prodejně v Poděbradech. Před osobním vyzvednutím vždy vyčkejte na informační e-mail s potvrzením, že je vaše objednávka připravena k odběru. Objednávka bude následně připravena k vyzvednutí na vaše jméno po dobu 7 dnů.

V kamenné prodejně můžete platit hotově nebo kartou.

 

Doprava na slovensko

 

SLOVENSKA_POSTA    Slovenská pošta

Doručení zásilky na adresu přímo k vám domů nebo do práce. Pošta vás bude o doručení zásilky informovat pomocí SMS nebo e-mailu, balík můžete průběžně sledovat a případně změnit čas i způsob doručení. Prostřednictvím slovenské pošty zasíláme pouze s možností platby převodem na bankovní účet. Cena poštovného je orientační - přesnou cenu poštovného počítáme vždy individuálně podle váhy zásilky a o výši poštovného vás budeme informovat e-mailem.   

převodem na bankovní účet za 9

 

ZASIELKOVNA_SK   Zásielkovňa.sk

Zásilku si vyzvednete ve výdejním místě, které si sami vyberete v objednávkovém formuláři. Zásilkovna vás bude o doručení zásilky informovat pomocí SMS a e-mailu, cestu balíku můžete průběžně sledovat a na jeho vyzvednutí budete mít lhůtu 7 dní (v případně potřeby můžete prodloužit na 21 dní). K vyzvednutí stačí pouze předložit kód, který vám Zásilkovna zašle v SMS nebo e-mailovém avízu o uložení, takže zásilku může vyzvednout i třetí osoba.

převodem na bankovní účet za 4 €

dobírkou za 5 € 

 

Doprava do ZAHRANIČÍ

TRANSPORT ABROAD

 

posta_zahranici   Česká pošta - standardní balík do zahraničí

Objednávky zasíláme podle vašeho přání do celého světa. V současné době můžete v objednávkovém formuláři zvolit doručení do Austrálie, Francie, Chorvatska, Irska, Itálie, Izraele, Japonska, Kanady, Lichtenštejnska, Litvy, Lotyšska, Maďarska, Německa, Nizozemí, Polska, Rakouska, Ruska, Slovenska, Slovinska, Spojených států amerických, Španělska a Švýcarska. Chcete knihu doručit do jiné země? Napište nám na info@antikvariatpodebrady.cz.


Zemi doručení zvolíte v Košíku ve druhém kroku objednávky (záložka s názvem 2. Doprava a platba), poté uvidíte nabídku dopravců a ceny poštovného. Cena poštovného se řídí podle tarifů České pošty (respektive dalších dopravců) a platí pro zásilky s váhou do 1 kg. U těžších zásilek může být cena poštovného vyšší (pokud se cena poštovného zvýší, budeme vás o ní informovat e-mailem).

V současné době bohužel nezasíláme zásilky do Velké Británie, děkujeme za pochopení.

 

posta_parcel   Česká pošta - international standard parcel

We send books from our store all over the world, to Croatia, Germany, Japan, Spain, Russia, the US and many other countries. Select the country of delivery in the Cart in the second step of the order (tab called "2. Doprava a platba"), then you will see shipping options and postage price. Would you like to deliver your book to another country? Contact us at info@antikvariatpodebrady.cz.

The postage price applies for shipments weighing up to 1 kg, for heavier shipments may postage price vary according to the weight of the parcel (if the postage price changes, we will notify you by e-mail).

Unfortunately, we do not currently ship books to the UK, thank you for your understanding.