GLORIETFEST 2019 - v sobotu 21. 9. 2019 od 14:00 najdete náš antikvariát na rodinném benefičním festivalu GlorietFest 2019, který se koná v zahradě evangelické fary (Husova 141/39) na podporu klasicistního altánu Gloriet v Poděbradech. Přijďte si vybrat z kolekce dětských knížek a titulů připomínající blížící se 30. výročí Sametové revoluce, výtěžek z prodeje poputuje na opravy altánu Gloriet!

Doprava a platba

DOPRAVA PO ČR

 

Objednávky po České republice zasíláme prostřednictvím České pošty, kurýra DPD a také do výdejních míst DPD Pickup a Zásilkovny. Objednávku si můžete vyzvednout také osobně v naší kamenné prodejně v Poděbradech.

Platba převodem na účet je zdarma, dobírka je u všech dopravců zpoplatněna částkou 40 Kč včetně DPH. V případě platby dobírkou se snažíme odeslat objednávky do druhého dne od přijetí objednávky (objednávky přijaté do 9:00 odesíláme tentýž den). Objednávky placené předplatbou na bankovní účet se snažíme odeslat do druhého dne od přijetí platby. 

Při nákupu nad 1500 Kč platí doprava po ČR zdarma!

přehled dopravců a cen

Tabulka slouží pro rychlou orientaci v našich možnostech dopravy zboží. Podrobnější informace o způsobech doručení a jejich podmínkách naleznete níže.

DOPRAVCE PLATBA PŘEVODEM
DOBÍRKA
Česká pošta - Balík do ruky
105 Kč 145 Kč
Česká pošta - Balík na poštu
90 Kč 130 Kč
Česká pošta - Balík do Balíkovny 60 Kč 80 Kč
Zásilkovna 65 Kč 85 Kč
DPD Private 110 Kč 150 Kč
DPD PickUp 80 Kč 120 Kč
Osobní odběr Zdarma Zdarma
     
DOPRAVA NA SLOVENSKO
   
Česká pošta 9 na dobírku nezasíláme
Zásielkovňa.sk

 

POSTA_DO_RUKY   Česká pošta - balík do ruky

Doručení zásilky na adresu přímo k vám domů nebo do práce. Pošta vás bude o doručení zásilky informovat pomocí SMS nebo e-mailu, balík můžete průběžně sledovat a případně změnit čas i způsob doručení. V případě uložení zásilky na poště stačí předložit kód pro vyzvednutí, který vám pošta zašle v SMS nebo e-mailovém avízu o uložení, takže zásilku může vyzvednout i třetí osoba. Garantované dodání do 2. dne.

předplatbou na bankovní účet za 105 Kč

dobírkou za 145 Kč

 

POSTA_BALIK    Česká pošta - balík na poštu

Zásilku si vyzvednete na poště, kterou si sami vyberete v objednávkovém formuláři. Pošta vás bude o doručení zásilky informovat pomocí SMS nebo e-mailu, balík můžete průběžně sledovat a na jeho vyzvednutí budete mít lhůtu 7 dní (v případně potřeby můžete prodloužit na 15 dní). K vyzvednutí není potřeba prokazovat totožnost, stačí předložit kód pro vyzvednutí, který vám pošta zašle v SMS nebo e-mailovém avízu o uložení, takže zásilku může vyzvednout i třetí osoba.

převodem na bankovní účet za 90 Kč

dobírkou za 130 Kč

 

ZASILKOVNA   Zásilkovna

Zásilku si vyzvednete ve výdejním místě, které si sami vyberete v objednávkovém formuláři. Zásilkovna vás bude o doručení zásilky informovat pomocí SMS a e-mailu, cestu balíku můžete průběžně sledovat a na jeho vyzvednutí budete mít lhůtu 7 dní (v případně potřeby můžete prodloužit na 21 dní). K vyzvednutí stačí pouze předložit kód, který vám Zásilkovna zašle v SMS nebo e-mailovém avízu o uložení, takže zásilku může vyzvednout i třetí osoba.

převodem na bankovní účet za 65 Kč

dobírkou za 85 Kč

 

DPD_PRIVATE   DPD Private

Doručení zásilky na adresu přímo k vám domů
nebo do práce. Kurýr vás bude o doručení zásilky informovat pomocí SMS nebo e-mailu a v den doručení ještě upřesní hodinové rozmezí, ve kterém vám zásilku doručí. Ve webové aplikaci můžete změnit čas a adresu doručení, případně doručení odložit o více než 10 dní. V případě, že se s kurýrem napoprvé minete, bude mít kurýr ještě 2 šance balík doručit.  

převodem na bankovní účet za 110 Kč

dobírkou 140 Kč

 

DPD_PICKUP   DPD Pickup

Zásilku si vyzvednete ve výdejním místě, které si sami vyberete v objednávkovém formuláři. DPD vás bude o doručení zásilky informovat pomocí SMS a e-mailu, cestu balíku můžete průběžně sledovat a na jeho vyzvednutí budete mít lhůtu 6 dní (v pobočkách Uloženky pouze 4 dny). Některá výdejní místa mají otevřeno i o víkendu.

převodem na bankovní účet za 80 Kč

dobírkou za 110 Kč 

 

OSOBNI_ODBER    Osobní odběr v Poděbradech

Osobní odběr je možný od pondělí do pátku mezi 9:00-12:00 a 13:00-17:00 v kamenné prodejně v Poděbradech. Před osobním vyzvednutím vždy vyčkejte na informační e-mail s potvrzením, že je vaše objednávka připravena k odběru. Objednávka bude následně připravena k vyzvednutí na vaše jméno po dobu 7 dnů.

V kamenné prodejně můžete platit hotově nebo kartou.

 

Doprava na slovensko

 

SLOVENSKA_POSTA    Slovenská pošta

Doručení zásilky na adresu přímo k vám domů nebo do práce. Pošta vás bude o doručení zásilky informovat pomocí SMS nebo e-mailu, balík můžete průběžně sledovat a případně změnit čas i způsob doručení. Prostřednictvím slovenské pošty zasíláme pouze s možností platby převodem na bankovní účet. Cena poštovného je orientační - přesnou cenu poštovného počítáme vždy individuálně podle váhy zásilky a o výši poštovného vás budeme informovat e-mailem.   

převodem na bankovní účet za 9

 

ZASIELKOVNA_SK   Zásielkovňa.sk

Zásilku si vyzvednete ve výdejním místě, které si sami vyberete v objednávkovém formuláři. Zásilkovna vás bude o doručení zásilky informovat pomocí SMS a e-mailu, cestu balíku můžete průběžně sledovat a na jeho vyzvednutí budete mít lhůtu 7 dní (v případně potřeby můžete prodloužit na 21 dní). K vyzvednutí stačí pouze předložit kód, který vám Zásilkovna zašle v SMS nebo e-mailovém avízu o uložení, takže zásilku může vyzvednout i třetí osoba.

převodem na bankovní účet za 4 €

dobírkou za 5 € 

 

Doprava do ZAHRANIČÍ

TRANSPORT ABROAD

 

posta_zahranici   Česká pošta - standardní balík do zahraničí

Objednávky zasíláme podle vašeho přání do celého světa. Cena poštovného se řídí podle tarifů České pošty - přesnou cenu poštovného počítáme vždy individuálně podle váhy zásilky a o výši poštovného vás budeme informovat e-mailem.

 

posta_parcel   Česká pošta - international standard parcel

We send books from our store all over the world, no matter if you live in Germany, United States of America or Japan. The postage rate is always calculated individually according to the weight of the parcel. If you are interested in ordering books abroad, we will inform you about price of postage by e-mail.